granatowe obramowanie

Bo każdy Dom

ma Potencjał

niebieski hexagon z pogrubionym obramowaniem

Nasza misja

Naszą najważniejszą misją jest wprowadzanie nowych standardów na rynku nieruchomości, chcemy poprzez praktyczną aranżację oraz dobór jak najlepszych materiałów sprawić, że wnętrza przez nas wykonane będą nie tylko komfortowe, ale także funkcjonalne, a wszystko to w możliwie jak najlepszych cenach, tak abyśmy zadowoleni i dumni byli nie tylko my, ale także inwestorzy dla których ważny jest zysk, oraz klient docelowy, który będzie w naszych realizacjach spędzać później czas.

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

Home Sellers - O nas

Specjaliści od nieruchomości

Firma Home Sellers działa w branży nieruchomości od wielu lat, dzięki czemu udało się nam zgromadzić szerokie doświadczenie w różnych gałęziach związanych z kompleksową obsługą inwestycji. Na bieżąco śledzimy zmiany rynkowe, aby zapewnić naszym klientom optymalne rozwiązania będące odpowiedzią na ich indywidualne potrzeby w zakresie zakupu, przygotowania, wynajmu oraz sprzedaży lokali.

Chcieliśmy, aby nasi klienci byli obsłużeni kompleksowo od samego początku. Agencja nieruchomosci pomaga znaleźć i przejść cały proces pomocy prawnej i papierkowej przy znalezieniu i zakupie nieruchomości mieszkania, następnie nasi architekci, koordynatorzy oraz ich ekipy remontowe pomagają przy sprawnym przejściu całego procesu wykończenia mieszkania w najwyższym standardzie, tak że klient nie musi się martwić kompletnie o nic, w przypadku inwestorów ponownie biuro nieruchomosci zajmuje się znalezieniem i doborem lokatorów, po czym ponownie firma Home Sellers bierze najem pod opiekę, pilnuje regularnych wpłat, dba o bezpieczeństwo lokatorów, koordynuje drobne naprawy, tak, że jedyna rzecz jaką interesuje sie inwestor to wpływy na konto. A gdy inwestor będzie chciał „skeszować” się z inwestycji ponownie biuro nieruchomości pomoże mu sprzedać mieszkanie w jak najlepszej cenie, z jak największym zyskiem.

Stabilna lokata kapitału

Oferujemy możliwość inwestycji w różnorodne instrumenty rynku nieruchomości, dzięki czemu mamy propozycję dla każdego, niezależnie od jego osobistych preferencji, jak i posiadanego budżetu. Tak więc bez względu czy interesuje Cię house flipping , gotowce inwestycyjne, profesjonalna obsługa najmu czy nieruchomościowe fundusze inwestycyjne jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Doświadczenie

0
projektów - od kawalerek, po 100 metrowe mieszkania
0
tyle mamy mieszkań w najmie długoterminowym
0
mieszkań z podziałem na pokoje lokatorskie oraz mikrokalwalerki
0
dom, z którego powstał
hotel robotniczy
0
tyle wykonaliśmy transakcji pośrednictwa

Zespół sprawdzonych fachowców

Zespół Home Sellers tworzą nie tylko doświadczeni doradcy klienta, ale również ponad 100 agentów pracujących w naszym biurze nieruchomości oraz 10 ekip remontowych gotowych na to, aby przeprowadzić niezbędne prace w Twoim lokalu. Mamy również specjalistów od wykończenia wnętrz i team, który zajmuje się wyłącznie obsługą najmów i lokatorów.

Mówią o nas

Poznaj nasz zespół

Home Sellers Kamil Marciszewski

Kamil Marciszewski

Współpracuje z inwestorami prowadząc ich krok po kroku przez cały proces od zbadania potrzeb i możliwości, analizę rynku, pomoc w uzyskaniu finansowania, wybór oraz zakup nieruchomości, remont i przygotowanie mieszkania pod nowych najemców a następnie opiekę nad najmem, tak aby moich klientów mogły obchodzić tylko czyste zyski.

Biznesmen od urodzenia, pasjonat nieruchomości, ciągle głodny wiedzy w biznesie, ale również i w rozwoju osobistym.

Absolwent szkoleń Daniela Siwca i Roberta Jarczyńskiego, wieczny student na uczelni AS Biro, właściciel małego Bullteriera w wolnych chwilach biegający ultra maratony po Grenlandii.

Zapraszam do współpracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeśli poważnie rozważasz inwestycję w nieruchomości, zachęcamy do kontaktu! Nasze doświadczenie branżowe, jak również rozległa i ciągle aktualizowana wiedza fachowa oraz zespół złożony z doradców, prawników, specjalistów od przygotowania, oraz aranżacji wnętrz jest do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania i znajdziemy propozycję, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów!

Dla inwestorów

Nasze biuro

Kontakt z nami

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: Logo Bagelo