szare obramowanie

Bo każdy Dom

ma Potencjał

niebieski hexagon z pogrubionym obramowaniem

Gotowce inwestycyjne

Gotowce inwestycyjne to najprościej rzecz ujmując, nieruchomości przygotowane do natychmiastowego wynajmu. Z ich pomocą można zapewnić sobie długoterminowy dochód pasywny praktycznie od momentu zakupu.

 

Home Sellers oferuje wygodne i praktycznie bezobsługowe inwestowanie w tego rodzaju nieruchomości. W naszej ofercie znajduje się wiele atrakcyjnych cenowo lokali, które wyremontowane zostały w wysokim standardzie. Wśród nich każdy zainteresowany klient z pewnością znajdzie ten, który spełni jego indywidualne oczekiwania.

Nasze projekty

Poznaj dostępne inwestycje gotowe do zakupu!

Nasze projekty

Inwestycje gotowe do zakupu

Home Sellers Bezpieczne inwestowanie w nieruchomości
Home Sellers inwestycje

Bezpieczne inwestowanie w nieruchomości

Po sfinalizowanej transakcji inwestor otrzymuje akt własności zakupionej nieruchomości oraz 11% brutto zwrotu z inwestycji przy pełnym zabezpieczeniu i praktycznie zerowym ryzyku.
My ze swojej strony na podstawie podpisanej umowy zadbamy o profesjonalne zarządzanie najmem, które obejmuje zapewnienie wyselekcjonowanych najemców, podpisywanie umów z nimi, pobieranie bieżących należności i regulowanie opłat, opiekę techniczną nad lokalem oraz wypłacanie zysków dla inwestora.
Gotowce inwestycyjne to prosty sposób na bezpieczną inwestycję w nieruchomości!

Poznaj pełne portfolio lokali
oferowanych przez Home Sellers

Mówią o nas

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeśli poważnie rozważasz inwestycję w nieruchomości, zachęcamy do kontaktu! Nasze doświadczenie branżowe, jak również rozległa i ciągle aktualizowana wiedza fachowa oraz zespół złożony z doradców, prawników, specjalistów od przygotowania, oraz aranżacji wnętrz jest do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązania i znajdziemy propozycję, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów!

Dla inwestorów

Nasze biuro

Kontakt z nami

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: Logo Bagelo